В Румынии возник скандал из-за спикера Госдумы России

рц

У Румунії розгорівся скандал через те, що глава румунського Сенату Попеску Терічану прийняв спікера Держдуми РФ Сергія Наришкіна.

Депутат Європарламенту від Румунії Крістіан Преда на своїй сторінці у Facebook написав, що вимагає відставки Терічану, оскільки вважає, що проголосив Наришкіна в Бухарест, той проігнорував введені санкції Євросоюзу проти Росії.

«Сенат Румунії та Міністерство закордонних справ проігнорували введені санкції ЄС щодо одного з російських чиновників, відповідального за агресію Росії проти України. Націонал-ліберальна і Соціал-демократична партії зобов’язані вимагати зв’язку пояснень від МЗС нашої країни, а Келін Попеску Терічану має піти у відставку «, — написав Преда.

У свою чергу, Терічану пояснив, що Наришкін був запрошений до Бухареста для участі в 46-му засіданні Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС), під час якого головування в ПАЧЕС було передано Росії.

Ситуацію також прокоментували в МЗС Румунії. Вофіціальном відповіді одному з румунських ЗМІ підкреслюється, що угода, підписана Румунією, Росією та іншими країнами чорноморського регіону має перевагу перед санкціями, які ЄС ввів у відповідь на російську анексію Криму.

 
Коментарии

comments